کتابخوانی به سبک دانشگاهی

کتابخوانی به سبک دانشگاهی

شاید به ذهن خطور کند که ارتباط بین داروشناسی و مطالعه به سبک دانشگاهی چه می تواند باشد؟ خوب، جواب سوال ساده است. معمولا منابع دانشگاهی که به شکل کتاب و مجلات و ... می باشد شامل مجموعه ای عظیم از اطلاعات می باشند که با سرعت ها مطالعه متداولی که اکثر دانشجویان دارند، امکان حتی یک بار مرور آنها نیز نمی باشند. افزاش سرعت کتابخوانی این امکان را می دهد که افراد علاقمند بتوانند در زمان خیلی کوتاهتری مطالب بیشتری را مطالعه کنند و نیاز های علمی خود را سریعتر برآورده کنند و در حین حال زمان کافی برای سایر دروس و حتی تفریح داشته باشند.

این دوره برای افزایش مهارت دانشجویان در مطالعه کتاب های درسی و غیر درسی پایه ریزی شده است تا  دانشجویان با استفاده از مهارتی که یاد می گیرند با دقت و سرعت بیشتر نسبت به مطالعه مطالب  درسی اقدام نمایند

بی شک این امر می تواند در سطح دانش دانشجویان و همچنین قدرت درک آنها از مطالب تاثیر مثبتی را ایفا نماید.

فعالیت مبتنی بر H5P

فعالیت مبتنی بر H5P

فعالیت مبتنی بر H5P، روش نسبتا جدید برای یادگیری و آموزش محتوی می باشد. در این فعالیت سعی بر این است که دانشجویان از طریق فعالیت های تعاملی روش های مناسب یادگیری و یاد دهی را فرا گیرند. هر دانشجو می تواند طبق علاقه خود نسبت به طراحی و ایجاد فعالیت مورد نظر اقدام کند.
برای اینکه اطلاعات خود را در خصوص H5P افزایش دهید بهترین روش مراجعه به وب سایت مربوطه در آدرس H5P – Create and Share Rich HTML5 Content and Applications می باشد.
H5P مخفف HTML5 Package می باشد که امکان ایجاد فایل ها یا محتوی غنی برای آموزش و یادگیری بهتر را فراهم می کند.